montaż panelu prysznicowegoMontaż kabiny prysznicowej

Montaż kabiny prysznicowej to pozornie bardzo proste zadanie. W praktyce jednak może nam nastręczyć nie lada trudności, zwłaszcza jeśli na co dzień nie zajmujemy się kwestiami hydraulicznymi w mieszkaniu czy domu.  Żeby uniknąć problemów związanych z nieszczelnością kabiny prysznicowej, jej niewypoziomowaniem, nieprawidłowo działającym mechanizmem drzwi, czy niedziałającym panelem prysznicowym montaż kabiny warto zlecić fachowcom.

Nasza firma od lat specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług hydraulicznych. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości oferujemy kompleksowy montaż sanitariatów, w tym montaż kabiny prysznicowej oraz montaż panelu prysznicowego. Pracujemy na systemach różnych producentów, każdorazowo oferując rzetelną obsługę z uwzględnieniem wszystkich wymogów technicznych i estetycznych.

Zakres usługi dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań danego Klienta, oferując m.in.:

  • demontaż starej kabiny prysznicowej
  • demontaż starej baterii/panelu prysznicowego,
  • montaż nowej kabiny prysznicowej z uszczelnieniem,
  • montaż nowej baterii/panelu prysznicowego.

Montaż panelu prysznicowego

Montaż oraz wymiana panelu prysznicowego to usługa, którą możemy zrealizować w ramach montażu kabiny prysznicowej lub niezależnie. Panele prysznicowe i baterie montujemy w nowych oraz już eksploatowanych kabinach prysznicowych, zawsze starając się przeprowadzić wszystkie prace w taki sposób, żeby wymiana panelu w eksploatowanej kabinie nie pozostawiła po sobie widocznych,  nieestetycznych śladów i nie wpływała na komfort użytkowania prysznica.

Pracujemy na panelach prysznicowych różnych producentów, zapewniając rzetelne wykonanie usługi niezależnie od zakresu funkcjonalności wybranego systemu prysznicowego.

Montaż kabiny prysznicowej i panelu – Warszawa i okolice

Usługi związane z montażem sanitariatów, w szczególności kabin prysznicowych i paneli prysznicowych kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Podejmujemy się zleceń w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, firmach, gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej, a także różnego rodzaju ośrodkach sportowych. Obsługujemy kabiny prysznicowe na pływalniach, halach sportowych, w klubach fitness.

Klientów zainteresowanych zleceniem montażu kabiny prysznicowej/panelu prysznicowego zachęcamy do kontaktu. Oferujemy krótkie terminy czekania na wykonanie usługi oraz konkurencyjne ceny.