Skuteczne ozonowanie – Warszawa i okolice

ozonowanie warszawaOzonowanie to jedna z najnowocześniejszych metod pozwalających usunąć zagrożenia z pomieszczeń domowych lub obiektów biurowych. Dezynfekcja ozonem działa skutecznie na wirusy, bakterie, grzyby i pleśnie. Dzięki niej można pozbyć się także alergenów. Dotyczy to drobnoustrojów, roztoczy, a nawet niewielkich pyłków niewidocznych dla oka. Dodatkowo metoda ta jest całkowicie bezpieczna i ekologiczna, ponieważ nie wykorzystuje niebezpiecznych dla zdrowia składników chemicznych.

Decydując się na ozonowanie, można także usunąć nieprzyjemne zapachy z budynku. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy taki obiekt nie był zamieszkiwany przez długi czas. W takim przypadku usługa ta jest absolutną podstawą.

Jak dokładnie przebiega ozonowanie?

Nasi pracownicy odpowiedzialni za ozonowanie, które wykonują w zleconym przez Ciebie miejscu, rozpylają gaz o specjalnym stężeniu. Ten natychmiast przenika we wszystkie elementy wyposażenia. Dotyczy to pokryć podłogowych, jakimi są dywany i wykładziny, ale również mebli, zasłon, firan i tekstyliów takich jak koce czy poduszki. Jedyne, o czym należy pamiętać to fakt, że w tym czasie w budynku nie powinno być ludzi ani zwierząt. Dobrze jest także usunąć wszystkie rośliny, żeby nic im nie zagroziło.

Zagrożenie COVID-19 a ozonowanie – Warszawa

Usługa, jaką jest ozonowanie ma szczególne znacznie w kontekście pandemii i zagrożenia COVID-19. Dotyczy to zwłaszcza tych miejsc, do których uczęszcza wiele osób. Są to przede wszystkim szpitale, gabinety specjalistyczne – zarówno medyczne, jak i kosmetyczne, lokale gastronomiczne, ośrodki kultury czy placówki oświatowe: żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie. Dzięki rozpyleniu specjalnego gazu można szybko odkazić obiekt i ochronić tym samym osoby, które na co dzień w nim przebywają, przed zakażeniem.

Jeżeli interesuje Cię usługa, jaką jest ozonowanie – w Warszawie lub okolicy, skontaktuj się z naszymi pracownikami i ustal termin, w którym zjawimy się u Ciebie oraz przeprowadzimy odkażanie.