Instalacja urządzeń AGD

podlaczanie pralek warszawaPlanujesz zakup nowego wyposażenia AGD do swojego domu lub mieszkania? Nie masz w tym zakresie większego doświadczenia i zastanawiasz się, kto wykona montaż AGD? Zdarza się, że tego typu usługę realizuje specjalista ze sklepu, w którym robisz zakupy. Bywa ona jednak dodatkowo płatna, a termin, który możesz wybrać nie zawsze jest dla Ciebie komfortowy. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty i zdecydować się na instalację urządzeń AGD, którą wykonają nasi doświadczeni hydraulicy.

Profesjonalne podłączenie pralek – Warszawa

Montaż AGD, które wymaga nie tylko podłączenia do sieci elektrycznej, ale także instalacji wodnej czy kanalizacyjnej. Wymaga tego nie tylko podłączanie pralek, ale również montaż zmywarki. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, fachową wiedzą, a także wieloletnim doświadczeniem, co sprawia, że urządzenia piorące i zmywające nie mają przed nami żadnych tajemnic. Bez problemu wykonujemy więc instalacje urządzeń AGD – zarówno tych wolnostojących, jak i w zabudowie.

Montaż zmywarki – Warszawa

Najczęściej ludzie decydują się na zmywarki, które ukryte się w zabudowie kuchennej. Dzięki temu nie rzucają się w oczy, a cała kuchnia wygląda spójnie. Montaż zmywarki to nie tylko ustawienie jej w odpowiednim miejscu. Konieczne jest doprowadzenie wody bieżącej i odpowiednie zamontowanie węża ściekowego na brudną wodę. Końcowy etap to podłączenie zmywarki do sieci elektrycznej i uruchomienie zasilania. Choć na pozór całość nie wydaje się skomplikowana, to podczas podłączania zmywarki często okazuje się, że sieć wodna nie była na to przygotowana i konieczne są niewielkie przeróbki w rurach doprowadzających wodę. Dlatego zdecydowanie lepiej oddać to w ręce fachowcom, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i wiedzę na ten temat.

Zajmujemy się instalacją urządzeń każdego typu, także takich o niestandardowych wymiarach.

 

Wszyscy nasi pracownicy, którzy wykonują montaż AGD mają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także dysponują specjalnymi uprawnieniami. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci prawidłowe, ale przede wszystkim bezpiecznie podłączenie do instalacji budynku. Szczególną uwagę zwracamy na szczelność połączeń, które przekładają się na brak problemów związanych z przeciekaniem mogącym doprowadzić do zalania mieszkania lub sąsiadów. Profesjonalny montaż zmywarki czy pralki wykonany przez fachowca zapobiega takim sytuacjom. Zajmujemy się również montażem jacuzzi.

Jak umówić się na montaż AGD?

Wiesz już, kiedy w Twoim domu pojawi się nowe wyposażenie lub właśnie kupiłeś pralkę albo zmywarkę i potrzebujesz pomocy z jej podłączeniem? Skontaktuj się z nami, przedstaw szczegóły dotyczące swoich urządzeń i umów się na konkretny dzień oraz godzinę tak, aby odpowiadały one Twojej dyspozycyjności. W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy na nie i omówimy poszczególne etapy działań, które będziemy podejmować.