Pompy ciepła do bloku, mieszkania, domu... Warszawa

Działanie pomp ciepła polega na tworzeniu obiegu termicznego w przestrzeni, w której panują odmienne temperatury. Dzięki temu może być źródłem energii cieplnej wykorzystywanej w okresie zimowym, a latem sprawnie schładzać pomieszczenia w budynku, który pompa zasila. Pompy ciepła występują w różnych wersjach: gruntowej, wodnej i powietrznej. Każda z nich składa się z jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. Pierwsza obejmuje sprężarkę oraz wymiennik ciepła. Do jednostek wewnętrznych zaliczają się wentylator i parownik.

pompy ciepła warszawa

Montaż pomp ciepła Warszawa

Zajmujemy się projektowaniem oraz realizowaniem systemów pomp ciepła. Jesteśmy pod tym względem specjalistami i potrafimy dopasować pompę do każdego typu budynku, niezależnie od jego konstrukcji i sposobu wykorzystania. Nasze pompy ciepła działają sprawnie i wydajnie przez wiele lat ich aktywnego użytkowania. Dzięki regularnemu serwisowaniu ich żywotność może zostać przedłużona do 20 lat lub nawet więcej.

Nasze pompy ciepła są projektowanie w sposób ułatwiający oddziaływanie na czynnik chłodniczy, jego sprężanie, przepływ przez wymiennik i oddanie temperatury. Przykładamy szczególną uwagę m.in. do typu zastosowanego wentylatora w jednostkach wewnętrznych. Zawsze dobieramy go pod kątem wymogów danego budynku oraz oczekiwań korzystających z niego na co dzień osób. Nasze pompy ciepła mogą zostać połączone z systemami ogrzewania, w tym także ogrzewania podłogowego, oraz w zasilaniu ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła do mieszkania to doskonały pomysł, by obniżyć wysokość opłat za ogrzewanie oraz poprawi stan termiczny danego budynku.

Serwis pomp ciepła Warszawa

Oferujemy także profesjonalne usługi serwisowania pomp ciepła. Warto korzystać z serwisu raz do roku, najlepiej w okresie jesiennym, czyli przed rozpoczęcie sezonu grzewczego. Za każdy razem dobieramy indywidualnie zakres wykonywanych prac serwisowych. Bierzemy po uwagę wiek danej instalacji, warunki i sposób jej użytkowania, jej konstrukcję i typ zastosowanych podzespołów. W wielu przypadkach pompa ciepła do domu wymaga tych samych, uniwersalnych prac serwisowych. Przeprowadzamy m.in. kontrolę: szczelności, ciśnienia, stanu czynnika chłodniczego, stanu filtrów, przebiegu przyłączy elektrycznych, działania czujników oraz bezpieczników. Przeprowadzamy czyszczenie parownika oraz inne istotne działania.

Nowoczesne pompy ciepła dla naszych Klientów

Korzystamy wyłącznie z urządzeń produkowanych przez najbardziej zaufanych i doświadczonych producentów. Gwarantuje to sprawne działanie całego systemu, jego długą żywotność oraz odporność na czynniki szkodliwe. Posiadamy rozbudowane zaplecze technologiczne, co pozwala nam na szybkie dobranie wymaganych sprzętów oraz ich montaż w krótkim i dopasowanym do Państwa oczekiwań terminie.

Nasze pompy ciepła mogą zostać połączone z systemami klimatyzacji, rekuperacji, panelami fotowoltaicznymi, a także innymi źródłami energii cieplnej, tworząc z nimi zintegrowany i zautomatyzowany system. Jest to doskonałe rozwiązanie jeśli interesuje Państwa pompa ciepła do bloku, domu lub budynku komercyjnego, wyposażonego w rozbudowane układy i systemy obsługujące jego pomieszczenia.

Pompy ciepła Warszawa

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców – osób prywatnych, firm i zarządców budynków z terenu Warszawy. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy oraz gotowi przedstawić ze szczegółami naszą ofertę pomp ciepła. Oferujemy najlepsze stawki cenowe oraz przejrzyste zasady współpracy. Pomagamy także w zdobyciu dofinansowania na wykonanie instalacji, co czyni całą inwestycję jeszcze bardziej opłacalną. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz złożenia zamówienia na wykonanie pompy ciepła.