Pompy ciepła Warszawa Ochota – zaufaj sprawdzonej firmie

Pompy ciepła to ekologiczna forma uzyskiwania energii cieplnej do ogrzewania budynków i wody użytkowej. Działanie urządzeń polega na tworzeniu obiegu termicznego w przestrzeni, w której panują odmienne temperatury. Pompa pobiera chłodne powietrze z otoczenia i za pomocą odpowiednich podzespołów przekształca je w ciepło, które następnie rozprowadzane jest do ogrzewania domu. Nowoczesne pompy ciepła mogą działać też w drugą stronę, schładzając powietrze w trakcie upału i pracują jako klimatyzacja. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem pomp ciepła gruntowych, wodnych i powietrznych.

pompy ciepła warszawa

Profesjonalny montaż pomp ciepła Warszawa Ochota

Nasza firma zlokalizowana jest w Warszawie, a ofertę kierujemy do mieszkańców Ochoty i innych dzielnic stolicy, a także pobliskich miejscowości. Wykonujemy profesjonalny montaż pomp ciepła, niezależnie od rodzaju budynku. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, stawiający na ekologiczne rozwiązania ze względów ekologicznych oraz ekonomicznych.

Oferujemy najlepszej klasy pompy ciepła wykonane w taki sposób, aby ich działanie było jak najbardziej wydajne. Podczas wykonywania projektów szczególną wagę przywiązujemy między innymi do typu zastosowanego wentylatora w jednostkach wewnętrznych. Zależy nam na tym, aby każdy klient mógł cieszyć się wydajnym systemem grzewczym i chłodniczym.

Regularny serwis pomp ciepła Warszawa Ochota

Nasza firma zajmuje się nie tylko projektem i montażem pomp ciepła, ale też regularnymi serwisami. Wykonujemy między innymi prace naprawcze w przypadku usterek, ale też regularne prace przeglądowe, podczas których między innymi sprawdzamy stan filtrów, szczelność instalacji, przeprowadzamy kontrolę ciśnienia, przyłączy elektrycznych czy czynnika chłodniczego. Systematyczne przeglądy są kluczowe do tego, aby utrzymać pompę w dobrej kondycji przez lata.

Osoby i firmy z warszawskiej Ochoty zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła.