Montaż instalacji centralnego ogrzewania

montaż grzejników warszawaCentralne ogrzewanie jest powszechnie stosowanym systemem ocieplania wnętrz. Jego zadaniem jest dostarczanie odpowiedniej ilości ciepła do każdego z pomieszczeń w mieszkaniu, domuczy budynku. Źródłem ciepła są najczęściej kotły (gazowe, olejowe lub na paliwo stałe), z których przy pomocy pompy, podgrzewana woda trafia do grzejników. Każdy z tych elementów jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego systemu.

Montaż instalacji centralnego ogrzewania jest niełatwym przedsięwzięciem i wymaga odpowiednich umiejętności i wiedzy. Nieprawidłowo dobrane grzejniki, niedokładna izolacja rur czy też źle obliczone zapotrzebowanie na ciepło w danym pomieszczeniu lub budynku to tylko kilka z możliwych błędów jakie można popełnić przy procesie montażu instalacji centralnego ogrzewania lub montażu grzejników.

W celu uniknięcia problemów na którymkolwiek z etapów montażu, warto oddać go w ręce fachowca, który zajmie się nie tylko instalacją c.o., ale pomoże także w wyborze kotła, odpowiedniej pompy, grzejników i wszystkich innych potrzebnych narzędzi i akcesoriów.

Instalacja centralnego ogrzewania – zakres usług

W ramach realizowanych przez nas usług wykonamy dla Państwa montaż instalacji centralnego ogrzewania od podstaw oraz montaż grzejników.
Nasza oferta obejmuje również:

  • montaż pieca centralnego ogrzewania (z zasobnikiem wody lub bez),
  • napełnianie/spuszczanie czynnika z instalacji centralnego ogrzewania,
  • przeprowadzenie próby ciśnieniowej,
  • wymiana podgrzewacza wody,
  • wyregulowanie pracy grzejników,
  • odpowietrzanie grzejników,
  • przeniesienie grzejnika.

Montaż instalacji centralnego ogrzewania Warszawa

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm oraz solidność w przeprowadzeniu zleconych zadań dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Zajmujemy się także instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, montażem brodzika czy jacuzzi, montażem wc i instalacją pisuarów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi realizujemy na terenie miasta Warszawa i w okolicach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem oraz do kontaktu.