Montaż instalacji centralnego ogrzewania – CO

montaż grzejników warszawaCentralne ogrzewanie jest powszechnie stosowanym systemem ocieplania wnętrz. Jego zadaniem jest dostarczanie odpowiedniej ilości ciepła do każdego z pomieszczeń w mieszkaniu, domu czy budynku. Źródłem ciepła są najczęściej kotły (gazowe, olejowe lub na paliwo stałe), z których przy pomocy pompy, podgrzewana woda trafia do grzejników. Każdy z tych elementów jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego systemu.

Montaż instalacji centralnego ogrzewania jest niełatwym przedsięwzięciem i wymaga odpowiednich umiejętności i wiedzy. Nieprawidłowo dobrane grzejniki, niedokładna izolacja rur czy też źle obliczone zapotrzebowanie na ciepło w danym pomieszczeniu lub budynku to tylko kilka z możliwych błędów jakie można popełnić przy procesie montażu instalacji centralnego ogrzewania lub montażu grzejników.

W celu uniknięcia problemów na którymkolwiek z etapów montażu, warto oddać go w ręce fachowca, który zajmie się nie tylko instalacją c.o., ale pomoże także w wyborze kotła, odpowiedniej pompy, grzejników i wszystkich innych potrzebnych narzędzi i akcesoriów.

Instalacja centralnego ogrzewania – zakres usług

W ramach realizowanych przez nas usług nasz hydraulik wykona dla Państwa montaż instalacji centralnego ogrzewania od podstaw oraz montaż grzejników.
Nasza oferta obejmuje również:

  • montaż pieca centralnego ogrzewania (z zasobnikiem wody lub bez),
  • napełnianie/spuszczanie czynnika z instalacji centralnego ogrzewania,
  • przeprowadzenie próby ciśnieniowej,
  • wymiana podgrzewacza wody,
  • wyregulowanie pracy grzejników,
  • odpowietrzanie grzejników,
  • przeniesienie grzejnika.

Montaż centralnego ogrzewania – oddaj to w ręce fachowców

Zlecając profesjonalnej firmie montaż co nie tylko zyskasz spokój, ale także będziesz się cieszyć niezawodnym i bezpiecznym działaniem centralnego ogrzewania przez lata. Warto pomyśleć o tym, że często są to elementy, które w przypadku awarii czy konieczności wymiany na nowe, wymagają rozebrania pewnych elementów stałych w domu. Taka wymiana najprawdopodobniej zakończy się wtedy remontem. Dodatkowo, specjaliści są w stanie przygotować dostosowany do danego budynku projekt i posiadają fachowe narzędzia, dzięki którym nie tylko zweryfikują zapotrzebowanie energetyczne, ale także przeprowadzą próby ciśnieniowe wody. Tutaj ważne są także uprawnienia, gdyż każdy z takich dokumentów powinien być podpisany. Wykonania tego przez fachowców może wymagać także zakład wodociągowy czy gmina, do której będziesz składać dokumenty. 

Montaż instalacji centralnego ogrzewania Warszawa

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm oraz solidność w przeprowadzeniu zleconych zadań dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Zajmujemy się także instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, montażem brodzika czy jacuzzi, montażem wc i instalacją pisuarów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi realizujemy na terenie miasta Warszawa i w okolicach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem oraz do kontaktu.