Pompy ciepła Warszawa Bemowo – postaw na ekologię

Pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród właścicieli nowych budynków. Zbieranie energii z otoczenia sprawia, że wiele osób decyduje się na tę technologię ze względów ekologicznych oraz ekonomicznych. Pompy ciepła są aktualnie najbardziej ekologiczną formą ogrzewania budynków i wody użytkowej, która w przyszłości może przynieść duże oszczędności finansowe.

pompy ciepła warszawa

Montaż pomp ciepła Warszawa Bemowo

Wykonujemy projekty oraz montaż pomp ciepła na terenie Warszawy i okolic. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy potrafią dopasować odpowiednią pompę ciepła do danego budynku. Oferujemy wysokiej jakości pompy ciepła, które wyróżniają się dużą wydajnością i mogą działać sprawnie przez wiele lat. Nasze pompy projektowane są w sposób ułatwiający oddziaływanie na czynnik chłodniczy, jego sprężanie, przepływ przez wymiennik i oddanie temperatury, co wiąże się z lepszą wydajnością urządzenia. Oferowane przez nas systemy możemy połączyć z niezależnymi systemami ogrzewania, w tym ogrzewania podłogowego.

Serwis pompy ciepła Warszawa Bemowo

Jeżeli chcesz, aby Twoja pompa ciepła przez wiele lat działała sprawnie i z pełną wydajnością, musisz zadbać o jej regularny serwis. Nasza firma zajmuje się także wykonywaniem prac serwisowych, podczas których indywidualnie dobieramy zakres działań, w zależności od tego, czy wymagane jest tylko sprawdzenie działania urządzenia, czy też dodatkowe prace regeneracyjne. Podczas serwisu przeprowadzamy między innymi kontrolę szczelności, ciśnienia, stanu czynnika chłodniczego, filtrów, czujników i bezpieczników. Jeżeli zauważymy jakieś usterki, przechodzimy do ich naprawy lub wymiany zużytych części.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych i przedsiębiorstw zainteresowanych pompą ciepła. Wśród naszych klientów są osoby z Warszawa Bemowo oraz innych dzielnic stolicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą także osoby z okolicznych miejscowości.