Montaż toalety

montaż wc

W sieci możemy znaleźć całe mnóstwo poradników przekonujących nas, że samodzielny montaż toalety jest na tyle prosty, iż nie ma sensu zlecać go fachowcom. W teorii montaż toalet jest rzeczywiście mało skomplikowany i nie powinien nastręczyć większych trudności nikomu, kto ma obycie ze śrubokrętem. W praktyce okazuje się jednak, że montaż WC jest dużo bardziej skomplikowany i wymagający niż przedstawiają to internetowe poradniki. Wszystko zależy bowiem od stanu instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz przyłączy. Może się bowiem okazać, że mimo prawidłowego montażu rury zaczną się pocić lub na złączeniach pojawiać się będzie woda.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowca przy montażu WC?

Cieknące łączenia, pocące się rury, nienapełniająca się spłuczka – to zaledwie kilka z całej masy niespodzianek, jakie mogą towarzyszyć montażowi toalety. Zlecając to zadanie fachowcowi możesz o nich zapomnieć.

 

Montaż toalety – zakres usługi

W supermarketach budowalnych oraz centrach łazienkowych znajdziemy szeroki wybór toalet. Różnorodność kształtów oraz designu sprowadza się do dwóch rozwiązań technicznych – wiszącej toalety podtynkowej oraz kompaktu. Nasza firma od lat zajmuje się montażem różnorodnych toalet. Naszym Klientom oferujemy montaż WC podtynkowego oraz montaż WC kompaktowego.

W ramach realizowanej usługi demontujemy stary punkt hydrauliczny i montujemy nowy. W zależności od stanu instalacji dopływowej i odpływowej udrażniamy rury i uszczelniamy łączenia tak, żeby po zakończonym montażu toaleta była w pełni funkcjonalna.

 

Montaż toalet Warszawa

Montaż WC to usługa, którą realizujemy jako usługę indywidualną – zlecacie nam Państwo wyłącznie zamontowanie toalety – lub składową kompleksowej usługi montażu punktów hydraulicznych oraz armatury łazienkowej. Usługę świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz w okolicy. Do skorzystania z oferty zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Możemy wykonać montaż pojedynczej toalety oraz montaż toalet w dowolnym obiekcie komercyjnym.