Montaż toalety WC

montaż wc

W sieci możemy znaleźć całe mnóstwo poradników przekonujących nas, że samodzielny montaż toalety jest na tyle prosty, iż nie ma sensu zlecać go fachowcom. W teorii montaż toalet jest rzeczywiście mało skomplikowany i nie powinien nastręczyć większych trudności nikomu, kto ma obycie ze śrubokrętem. W praktyce okazuje się jednak, że montaż WC lub instalacja pisuaru jest dużo bardziej skomplikowany i wymagający niż przedstawiają to internetowe poradniki. Wszystko zależy bowiem od stanu instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz przyłączy. Może się bowiem okazać, że mimo prawidłowego montażu rury zaczną się pocić lub na złączeniach pojawiać się będzie woda.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowca przy montażu WC?

Cieknące łączenia, pocące się rury, nienapełniająca się spłuczka, źle obliczone odległości – to zaledwie kilka z całej masy niespodzianek, jakie mogą towarzyszyć montażowi toalety. Zlecając to zadanie fachowcowi możesz o nich zapomnieć.

Montaż toalety lub instalacja pisuaru – zakres usługi

W supermarketach budowalnych oraz centrach łazienkowych znajdziemy szeroki wybór toalet. Różnorodność kształtów oraz designu sprowadza się do dwóch rozwiązań technicznych – wiszącej toalety podtynkowej oraz kompaktu. Nasza firma od lat zajmuje się montażem różnorodnych toalet. Naszym Klientom oferujemy montaż WC podtynkowego oraz montaż WC kompaktowego.

Oferujemy Państwu także instalację pisuarów. Pisuar zajmuje niewiele miejsca jednak jego montaż to nie lada wyzwanie. Wybór odpowiedniego modelu oraz systemu spłukiwania a także kwestie dotyczące instalacji pisuaru to znaczy odpowiednia odległość, wysokość, wymiary, rodzaj odpływu i syfonu, wymagają odpowiedniej wiedzy. Dlatego też warto zatrudnić profesjonalistę, którego doświadczenie może okazać się bardzo pomocne.

W ramach realizowanej usługi demontujemy stary punkt hydrauliczny i montujemy nowy. W zależności od stanu instalacji dopływowej i odpływowej udrażniamy rury i uszczelniamy łączenia tak, żeby po zakończonym montażu toaleta była w pełni funkcjonalna.

Montaż toalet WC Warszawa

Montaż WC oraz instalacja pisuarów to usługa, którą realizujemy jako usługę indywidualną – zlecacie nam Państwo wyłącznie zamontowanie toalety – lub składową kompleksowej usługi montażu punktów hydraulicznych oraz armatury łazienkowej. Usługę świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz w okolicy. Do skorzystania z oferty zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Możemy wykonać montaż pojedynczej toalety oraz montaż toalet w dowolnym obiekcie komercyjnym. Nasze usługi hydrauliczne obejmują również inne montaże np. montaż brodzika, jacuzzi, montaż grzejnika.