Usługi hydrauliczne – Targówek, Wawer, wschodnia Warszawa

Urządzasz mieszkanie, dom? Przeprowadzasz remont? Wiele prac powinien przeprowadzać tylko hydraulik z uprawnieniami. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi hydrauliczne obejmujące m.in. montaż i demontaż urządzeń sanitarnych oraz podłączenia różnego rodzaju sprzętu do sieci wod-kan. Rzetelność i szeroka wiedza naszych pracowników sprawiają, że żadne zadanie nie jest dla nich za trudne. Swoje usługi oferujemy zarówno w ramach realizacji kompleksowych projektów, jak i pojedynczych prac. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy m.in. mieszkańców wschodniej Warszawy i mieszczące się na terenie takich dzielnic jak Targówek czy Wawer przedsiębiorstwa oraz instytucje. Obsługujemy też północ miasta – zamów hydraulika na Bielany czy Tarchomin i nie martw się o stan swojej kanalizacji oraz instalacji C.O.

Montaż urządzeń sanitarnych i inne usługi – hydraulik w Warszawie

Nasi pracownicy to dysponujący szeroką wiedzą hydraulicy z dużym stażem pracy w zawodzie, co przekłada się na doskonałą znajomość wszelkich aspektów jego specyfiki. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować bogaty pakiet usług, pomagając klientom w rozwiązywaniu różnego typu problemów z sieciami wodno-kanalizacyjnymi oraz sieciami centralnego ogrzewania. Przeprowadzamy m.in.:

  • montaż toalet każdego typu,
  • montaż kabiny prysznicowej i brodzika,
  • montaż wanien,
  • montaż umywalek, zlewozmywaków,
  • montaż baterii każdego typu,
  • demontaż urządzeń sanitarnych,
  • podłączanie urządzeń AGD do sieci wod-kan (m.in. pralka, zmywarka).

Dodatkowo oferujemy kompleksowe prace modernizacyjne i remontowe. Jesteśmy również w stanie stworzyć instalację sanitarną lub C.O. od podstaw, a nasze kompetencje obejmują także m.in. wykuwanie pionów kanalizacyjnych i wodnych.

Potrzebny Ci hydraulik w związku z uszkodzeniem sieci, zatkanym odpływem czy inną usterką? Jesteśmy do dyspozycji. Obsługujemy m.in. Targówek, Wawer, a także inne dzielnice miasta Warszawa jako tzw. pogotowie hydrauliczne. Zadzwoń, a zażegnamy kryzys, proponując Ci najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy!