Powietrzne pompy ciepła

Wiele powodów skłania naszych Klientów do montażu pompy ciepła. Najważniejszym są oczywiście oszczędności, które pompa może wygenerować. Ekologia i komfort termiczny budynku są nie mniej ważne. Pompa może z powodzeniem wykonywać pracę pieca i klimatyzatora, ogrzewając pomieszczenia w okresie zimowym i chłodząc je latem. Obecnie instalacja pompy ciepła staje się coraz tańsza, szczególnie gdy mowa o modelach powietrznych. Możliwość uzyskania atrakcyjnych dotacji i zwrotu kosztów czyni całą inwestycję jeszcze bardziej opłacalną.

Powietrzne pompy ciepła – korzyści z wyboru naszej oferty

Powietrzne pompy ciepła to energooszczędny sposób na poprawę ogrzewania w danym budynku. Ich działanie jest często bardziej wydajne niż piecyków zasilanych paliwami stałymi. Oprócz obniżenia rachunków za wykorzystaną energię, do istotnych korzyści należy zaliczyć trwałość i wydajne działania przez wiele lat. Powietrzne pompy ciepła są projektowane w sposób ułatwiający ich długotrwałe funkcjonowanie – nawet ponad 20 lat, jeśli tylko będą regularnie serwisowane. Ważny jest również wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie użytkowania instalacji. Powietrzne pompy ciepła są bezpieczniejsze niż systemy zasilane na gaz lub paliwami stałymi. Nie emitują dwutlenku węgla, nie grożą poparzeniem ani innymi szkodliwymi konsekwencjami. Mogą być wykorzystywane wszechstronnie, w różnego typu budynkach (mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych), zasilać zarówno urządzenia grzewcze jak i podgrzewać wodę użytkową. Pracują cicho, filtrują powietrze oraz zapewniają jego prawidłową cyrkulację wewnątrz budynku.

Montaż powietrznych pomp ciepła

Klientom korzystającym z naszej oferty proponujemy zaprojektowanie oraz wykonanie całego systemu powietrznej pompy ciepła. Przeprowadzamy montaż szybko i sprawnie, w dogodnych dla naszych Klientów terminach. Stosujemy wyłącznie najnowocześniejszą technologię, oszczędne i ekonomiczne rozwiązania oraz najwyższej trwałości podzespoły. Każdy projekt opracowujemy pod kątem jego opłacalności i generowanych w przyszłości oszczędności. Jesteśmy gotowi przeprowadzić montaż powietrznych pomp ciepła na budynkach mieszkalnych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych.

Serwis powietrznych pomp ciepła Warszawa

By zachować cały system na wysokim poziomie wydajności należy regularnie poddawać go serwisowaniu. Naszym Klientom oferujemy pakiet usług po-montażowych, w których znajduje się serwis i doradztwo techniczne związane z poprawnym użytkowaniem powietrznych pomp ciepła. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców z Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Jesteśmy gotowi pomóc odbiorcom prywatnym i przedsiębiorcom poszukującym rozwiązań wydajnych oraz generujących oszczędności. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy oraz uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty.