Spawanie gazowe acetylenowo-tlenowe

spawanie gazowe acetylenowo tlenoweSpawanie gazowe acetylenowo-tlenowe to technika przeznaczona przede wszystkim do łączenia stali niskostopowych i niskowęglowych oraz żeliwa i mosiądzu. Ze względu na mniejszą wytrzymałość złącza unika się spawania gazowo aluminium, miedzi czy stali wysokostopowych. Warto przy  tym mieć na uwadze, iż spawanie tych materiałów (aluminium, miedzi oraz stali wysokostopowych) jest możliwe po zastosowaniu odpowiednich topników, które pomagają w usuwaniu z powierzchni łączonych elementów warstw tlenków utrudniających spawanie.

Ze względu na specyfikę technologii łączenia materiałów spawanie gazowe acetylenowo-tlenowe stosuje się przede wszystkim do prac remontowych. Znacznie rzadziej bywa stosowane bezpośrednio do wykonania konstrukcji.

Spawanie gazowe acetylenowo-tlenowe – usługi

Oferując kompleksowy zakres usług hydraulicznych oraz instalacji urządzeń hydraulicznych i grzewczych naszym Klientom oferujemy również usługi spawania. Naszą specjalnością jest spawanie gazowe acetylenowo-tlenowe, które wykorzystujemy w pracach remontowych i naprawczych m.in. podczas usuwania usterek instalacji bazujących na orurowaniu starego typu.

Dysponujemy w pełni wyposażonym stanowiskiem spawalniczym, co pozwala nam na efektywna realizację usług z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Podczas spawania korzystamy z trzech zasadniczych metod spawania gazowego:

  • metody w lewo dedykowanej do łączenia materiałów o grubości poniżej 3 mm,
  • metody w prawo dedykowanej do łączenia materiałów o grubości powyżej 3mm,
  • metody w górę dedykowanej do łączenia materiałów wszystkich grubości.

Spawanie gazowe acetylenowo-tlenowe – Warszawa i okolice

Usługi wymagające wykorzystania mobilnego stanowiska spawalniczego realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy (Dojazd do klienta w II strefie płatny 1.29 zł/km). Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Wykonujemy prace remontowe i naprawcze. Zapewniamy wysoką wytrzymałość złączy, a co za tym idzie wysoką jakość wykonanej usługi. Na każdą wykonaną usługę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Klientów zainteresowanych zleceniem spawania elementów – na miejscu lub w naszym warsztacie – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnej metody postępowania.