Pomoc hydrauliczna, Hydraulik Warszawa

Warszawa to miasto, w którym mieści się nasza firma, dlatego w jej obszarze i w okolicy świadczymy wszystkie usługi hydrauliczne, zarówno interwencyjne, naprawcze, jak i remontowe, czy konstrukcyjne. Hydraulik Warszawa obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych w takich dzielnicach jak Bemowo, Ursynów, Ursus, Żoliborz, Wola, Śródmieście, Mokotów, Białołęka, Rembertów, Praga Północ, Praga Południe, Bielany, Wilanów, Wawer.

Rozwiążemy bieżące problemy

Nasza firma funkcjonuje jako pogotowie hydrauliczne - możesz do nas zadzwonić zawsze wtedy, gdy pojawi się niespodziewana awaria i konieczna jest natychmiastowa naprawa. Pękła rura i woda zalewa Ci mieszkanie? Przyjedziemy do Ciebie i załatamy nieszczelność, a jeśli konieczna będzie wymiana uszkodzonego fragmentu, wykonany ją dla Ciebie w ustalonym wcześniej terminie.

Przyjedziemy do Ciebie, jeśli:

- masz problem z niedrożną toaletą, brodzikiem, wanną czy umywalką,

- modernizujesz łazienkę i potrzebujesz pomocy w montażu baterii, panelu prysznicowego,toalety, zlewu lub brodzika,

- nie wiesz, jak podłączyć nową pralkę lub zmywarkę,

- Twoja instalacja uległa rozszczelnieniu i wymaga fachowej naprawy.

Wykonamy nowe i zmodernizujemy stare instalacje

Naprawy i rozwiązywanie problemów, jakie wymagają pomocy specjalisty hydraulika to nie jedyna sfera naszego działania. Jeśli budujesz nowy dom lub kupiłeś mieszkanie, które wymaga gruntownego remontu, wykonamy dla Ciebie kompleksowy montaż nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacji C.O., włącznie z wykuciem pionów kanalizacyjnych i wodnych. Wymienimy stare instalacje na nowe z wybranego przez Ciebie materiału, a także zmodernizujemy już istniejące, dokonując w nich stosownych poprawek lub wymiany elementów konstrukcyjnych.

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy profesjonalistami, działając zgodnie z zasadą, że każdy problem można rozwiązać przy odpowiednim zaangażowaniu i kreatywności. Dlatego możemy Ci zagwarantować:

- sprawne wykonanie każdego zlecenia,

- zastosowanie najkorzystniejszych technicznie i cenowo rozwiązań,

- indywidualne podejście do Twojego problemu, z uwzględnieniem wszystkich jego niuansów,

- fachowość i doświadczenie,

- krótkie terminy i czas napraw,

- gwarancje na wykonane usługi

Masz problem z instalacją wodno-kanalizacyjną? Potrzebujesz pomocy fachowca? Zadzwoń do nas, a nasz hydraulik z Warszawy dojedzie do Ciebie w ustalonym terminie i wykona Twoje zlecenie.

Zadzwoń  22 398 40 30