Gruntowe pompy ciepła – fachowe doradztwo i montaż instalacji

Pompy ciepła to coraz częściej wybierane systemy ogrzewania w różnego typu budynkach. Gruntowe pompy ciepła należą do grupy najwydajniejszych. Pobierają ciepło z głębokich warstw gruntu, które można wykorzystać w okresie zimowym do ogrzewania pomieszczeń. W okresie letnim, pompa może zasilać działanie układu klimatyzacji, wtłaczając przyjemne, chłodne powietrze. Jest to ekologiczne źródło energii, wysoce wydajne oraz przede wszystkim generujące oszczędności. W wielu sytuacjach może z powodzeniem zastąpić użytkowane do tej pory systemy grzewcze – na przykład piece gazowe lub na paliwa stałe.

Montaż gruntowych pomp ciepła

Od lat wykonujemy instalacje gruntowych pomp ciepła, których montaż jest dla nas niemalże codziennością. Klientom korzystającym z naszej oferty proponujemy fachową pomoc od momentu zaprojektowania całego układu aż do jego zamontowania. Dajemy pełną gwarancję, że stworzona przez nas instalacja gruntowej pompy ciepła będzie optymalnie dopasowana do potrzeb danego budynku oraz możliwości oferowanych przez teren, na którym się znajduje. Nie na każdej posesji lub działce istnieje możliwość zamontowania gruntowej pompy ciepła. Dlatego nasza pomoc rozpoczyna się od dokładnego zbadania właściwości geologicznych terenu i określenia czy i w jakim miejscu pompa gruntowa powinna zostać zamontowana.

Serwis gruntowych pomp ciepła Warszawa

By pompy ciepła działały sprawnie przez wiele lat, konieczne jest ich regularne serwisowanie. Naszym Klientom oferujemy możliwość wykonania serwisu w ramach pakietu naszych usług. Gwarantujemy najlepsze stawki oraz klarowne zasady stałej współpracy. Zalecamy wykonywanie serwisu w okresie jesiennym, przed rozpoczęciem cyklu grzewczego. Dzięki regularnemu serwisowaniu, gruntowa pompa ciepła może funkcjonować sprawnie nawet przez okres 20 lat lub dłużej, a spadek w jej wydajności będzie minimalny.

Gruntowe pompy ciepła Warszawa

Chętnie pomożemy Państwu w zaprojektowaniu i montażu gruntowej pompy ciepła w wybranych budynkach. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego zawsze projektujemy instalacje nastawione na generowanie oszczędności oraz wydajne wytwarzanie ciepła. Jesteśmy gotowi przyjąć Państwa zlecenie i odnaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz złożenia zamówienia na wykonanie wyceny opłacalności inwestycji. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz zarządców nieruchomości, którzy pragną wyposażyć swoje budynki w sprawnie działające i efektywne systemy pomp ciepła.