Instalacje wodno-kanalizacyjne

instalacje wodno kanalizacyjne warszawaInstalacje wodno-kanalizacyjne w domu pełnią bardzo ważną funkcję, zapewniają komfort i wygodę codziennego użytkowania, dlatego należy odpowiednio o nie zadbać. Instalacja wodna odpowiada za dostarczanie do wybranych pomieszczeń w budynku zimnej oraz ciepłej wody, natomiast instalacja kanalizacyjna ma za zadanie odprowadzać zanieczyszczenia z budynku do pionów kanalizacyjnych. Skutkiem źle działającej instalacji wodno-kanalizacyjnej mogą być na przykład zatykanie się rur, wycieki, nieprzyjemny zapach czy też hałas. Warto zaznaczyć również, że po zakończeniu remontu bardzo trudno uzyskać dostęp zarówno do instalacji wodnej jak i kanalizacyjnej..

Prawidłowo wykonana instalacja wodno-kanalizacyjna jest podstawą do przeprowadzania pozostałych czynności remontowych i montażowych, na przykład montażu brodzika lub toalety. Jest to niełatwe zadanie, składające się z wielu etapów, począwszy od projektu, poprzez wybór narzędzi i odpowiednie poprowadzenie rur, skończywszy na łączeniu poszczególnych materiałów i sprawdzeniu szczelności. Korzystną decyzją będzie więc zatrudnienie fachowego hydraulika, który dzięki doświadczeniu i wiedzy, zagwarantuje na długie lata bezpieczeństwo oraz poprawność funkcjonowania instalacji.

Instalacja wodno-kanalizacyjna – zakres usługi

Proponujemy Państwu bardzo szeroki zakres oferowanych przez nas usług, które obejmują:.

  • wykucie, wykonanie pionów kanalizacyjnych i wodnych,
  • tworzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania,
  • instalacje wodno-kanalizacyjne z tworzywa sztucznego lub miedzi,
  • podłączenie urządzeń sanitarnych do instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  • założenie wodomierza,
  • przeniesienie punktu wodnego i kanalizacji,
  • uszczelnienie kanalizacji,
  • drobne prace hydrauliczne.

Instalacje wodno-kanalizacyjne Warszawa

Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i pomoc hydrauliczną. Wykonując powierzone zlecenia dbamy o każdy szczegół. Zajmujemy się zleceniami zarówno od indywidualnych klientów jak i firm na terenie miasta Warszawa oraz w okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem poprzez stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego/mailowego.